عرفان حلقه(کیهانی)-انجمن عرفان از منظری دیگر و به زبان ساده تر

نسخه‌ی کامل: گزارش درمان و شهادتنامه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نام بي نام او    جانها در اصل خود عيسي دمند   يك دمش زخمند وگاهي مرهمند  درود خدمت تمامي عزيزان اينجانب ليلا مهين دهقان شهادت ميدهم به حقانيت اموزهاي استاد عزيز وبزرگوار (محمد علي طاهري)  وسپاسگزار ايشون كه مرااز جهل وناداني به نور وروشنايي دعوت وشاكر خدا او يك معلم است من شهادت ميدهم به راه استاد عزيزم چرا كه همانطور كه ميدونيم (ام اس) ناراحتي ناعلاجء منم روز به روز  سيستم دفايي بدن ضعيفتر  ضيفتر ميشه  كه من دچار اين ناراحتي بودم و سال ٩٢ از طريق يكي از دوستانم با فرادرماني اشنا شدم كه خدا رو شكر  دارويي مصرف نمي كنم وهمچنين  شاهد شدم براي اريتمي پسرم كه قلبش تپش شديد ميگرفت باوجود اينكه دكتر عليزاده باصحبتهاي مكرر براي بار سوم قول عمل موفقيت اميزي  داده بود ولي دوباره يادمء ترم ٦  بودم كه باز تپش گرفت فقط با اعلامات خدا روشكر حل شدو اينبار بدون اينكه زير عمل بره من شاهد شدم  واميدوارم   امانتدار اين مجموعه وشاكرخداوند باشم. تا بتوانم در ادامه مسير حق استاد عزيز محمد علي طاهري را ياري كنم خدايا مرا درزمره بيدار شدگان واقعي راهش قرار بده
..
@nejatbahalgheh